Denckermann пропонує нові фільтри

Останнім часом ми розширили нашу пропозицію декількома новими артикулами фільтрів — в більшості це масляні фільтри.

Нові фільтри, згідно з політикою компанії DENCKERMANN — розробника і виробника фільтрів, створені спеціально для зазначених застосувань.

Різні типи двигунів відрізняються за співвідношенням обсягів прокачки мастила за хвилину до тиску на різних режимах роботи. А також загальним обсягом масла і ступенем його забруднення протягом міжсервісного інтервалу. Відповідно, відрізняються необхідні значення пропускної, фільтруючої та поглинальної здатності фільтруючого елементу.

Ми не «закриваємо» однією позицією кілька двигунів з різними характеристиками, тому фільтри мають оптимальні параметри фільтрації для конкретного автомобіля. Нові артикули є наслідком постійного розвитку нашої пропозиції, що забезпечується розробкою фільтрів для моделей автомобілів, згідно ранжирування їх по популярності.

У нашому асортименті сьогодні вже є фільтри не лише для найбільш популярних, але й для відносно не масових, для ринків Центральний та Східної Європи, автомобілів. Наразі, з урахуванням нашого правила — не  зводити характеристики декількох фільтрів в однму — представлені більше 3 тисяч позицій. Незабаром в нашому асортименті з'являться нові продукти.

DKM НАЗВА ЗАСТОСУВАННЯ
A210951 Фільтр оливи BMW 3 F30 diesel 12-
A210937 Фільтр оливи JAUAR XF 09-
A210918 Фільтр оливи JEEP GRAND CHEROKEE 3.6 10-
A141336 Повітряний фільтр HONDA CIVIC 1.3IMA 03-05
A210622 Фільтр оливи BMW 5 E60 M 04-

 

13.12.2018