D-PROFIT
у твоєму смартфоні
Download for AndroidDownload for iOS

D-PROFIT
твоя програма лояльності

D-Profit — це прозора та проста для розуміння програма лояльності, яку ми підготували автомагазинам та СТО — своїм партнерам в Україні. 

Покупай продукцію DENCKERMANN — отримуй бали, які ти можеш у будь-який момент гарантовано обміняти на один (або не один) товар з переліку

Як мені взяти участь у програмі

  1. Залиш заявку, заповнивши нескладну форму.
  2. Твою заявку буде розглянуто на протязі декількох днів, та скоріш за все, ми з тобою зв’яжемося впродовж цього терміну, тобто краще вказати реальні телефони.
  3. Якщо перевірка пройде успішно, у найближчий час на свою електронну адресу ти отримаєш логін та пароль для користування програмою.

Яким чином відбувається нарахування балів?

У будь який момент після покупки продукції тм DENCKERMANN ти можеш зареєструвати її у своєму кабінеті на цьому сайті. Після цього, протягом певного часу після перевірки, твої бали будуть нараховані на твій рахунок.

Як мені скористатися своїми балами?

Просто йдеш до переліку актуальних призів, обираєш, що тобі до смаку і все! Твій подарунок найближчим часом чекатиме тебе у найближчому до тебе відділенні Нової Пошти. Ніяких додаткових платежів здійснювати не потрібно (якщо ти, звісно, сам не забажаєш додаткових послуг від перевізника).

Мобільний застосунок.

Відтепер реєструвати покупки можна звідки завгодно! Для цього ми підготували для вас застосунок, у якому можна здійснити це буквально в два кліка: відскануй штрих-код з упакування та вкажи кількість — реєстрацію завершено! Окрім цього у застосунку ти можеш відслідковувати стан своїх замовлень та актуальну кількість балів на рахунку.

Заявка на участь

Вкажіть назву компанії (або декількох), у якої ви здійснюєте закупівлю продукції DENCKERMANN